کــــــتـــــــــــــــــابـــــــــ// (کتابخانه) // ــــــخــــــــــــانــــــــه

کتــــــــابـــــخـــــانـــــه

دبیرستان غیردولتی دانشمند

کسی‌که کتاب می‌خواند، هزاران زندگی را پیش از مرگ خود تجربه می‌کند، اما کسی‌که کتاب نمی‌خواند، فقط یک زندگی را تجربه می‌کند.

کتابخانه و سالن مطالعه دبیرستان غیردولتی دانشمند با هدف ایجاد محیطی آرام و در دسترس دانشمندان کوچک این دبیرستان می باشد.

این کتابخانه مشتمل بر بیش از ۲۰۰۰ جلد کتاب در زمینه های آموزشی، درسی، کمک درسی، رمان و داستان، دینی و معارف، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، هنری و همچنین بیش از ۲۰۰ جلد کتاب تست و آمادگی برای کنکور بوده و با صلاحدید مدیر محترم دبیرستان، جناب «آقای ظهیری»، آمادگی جذب کتاب های بیشتر را نیز دارا می باشد.

گفتنی است کتابخانه دبیرستان غیردولتی دانشمند به تمامی موارد و وسائل سمعی و بصری، نمایش فیلم های آموزشی، کمک درسی و علمی، انواع CD و DVDهای درسی و کمک درسی و موارد دیگر مشابه در این زمینه، مجهز می باشد.

برگزاری کلاس های دوساعته(در طول هفته) «روش های صحیح مطالعه و درس خواندن» پایه های مختلف تحصیلی، در این مکان، ازجمله سیاست های تدریسی دبیرستان غیردولتی دانشمند بوده که خود باعث پیشرفت چشمگیر دانش آموزان عزیز می باشد.

کتابخانه دبیرستان غیردولتی دانشمند با تعداد پنج عدد میز مطالعه عمومی استاندارد و بیست صندلی دانش آموزی، آماده پذیرایی از کتابخوانان عزیز، محققین، پژوهشگران و فراگیران علم و دانش می باشد.


« علاقه مندان به استفاده از کتاب های کتابخانه دبیرستان می توانند با دانلود فایل های زیر به طور جداگانه به لیست کتاب های کمک درسی و عمومی دست یابند »

فایل قابل دانلود کتاب های عمومی کتابخانه دبیرستان دانشمند

فایل قابل دانلود کتاب های کمک درسی کتابخانه دبیرستان دانشمند

««  گفتنی است فایل های فوق، به طور دائم درحال بروزرسانی می باشند.  »»
*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***


گفتنی است درپی استقبال گسترده و عظیم دانش آموزان پایه های مختلف از کتابخانه و طرح “یک کتاب برای همه” از این به بعد بخشی از این سایت به ارائه کتاب های صوتی و PDF جهت دانلود اختصاص داده شده است که البته جهت صرفه جویی در زمان گرانبهای شما عزیزان در کنار فایل قابل دانلود، به مختصر توضیح و معرفی همان کتاب نیز می پردازیم.

باتشکر و سپاس از شما بزرگوران
    قابل توجه شما عزیزان درصورت تمایل با کلیک بر روی لینک زیر می توانید به گنجینه عظیمی از احادیث و سخنان بزرگان درخصوص کتاب و کتابخوانی دست یابید که البته این گنجینه جمعه هر هفته بروزرسانی خواهد شد…

احادیث و سخنان بزرگان درخصوص کتاب و کتابخوانی

در ادامه تصاویری از کتابخانه دبیرستان غیردولتی دانشمند را مشاهده خواهید کرد…

برای دیدن عکس ها در سایز واقعی، برروی آنها کلیک کنید…
 

««« فراتر از کتابخانه »»»

در بخش فراتر از کتابخانه به قسمت های مختلف ادبی می پردازیم…

ازجمله اینکه مطالبی درخصوص کتاب و نویسندگان و شاعران و… که در ادامه خواهید دید…

دانـــــلـــــود کـــــتـــــابــــــ صـــــــوتــــــی و PDF

چه کتاب هایی را باید قبل از مرگ بخوانیم…

آیا این جملات برای شما آشنا نیست؟

۱۰۰۱ کتابی که قبل از مرگ باید بخوانیم…

۲۰۰ کتابی که قبل از مرگ باید خواند…

۱۰۰ کتاب مهم و خواندنی قبل از مرگ…

۲۰۰ کتاب خواندنی در طول زندگی… و بسیار جملاتی اینچنینی که در نهایت همگی به معرفی تعدادی از کتاب هایی می پردازد که برای خواندن قبل از مردن، به همه ما پیشنهاد شده است، اما آیا تابحال کسی از خودش پرسیده یا این سئوال برای شما هم پیش آمده است که نام این کتاب ها برچه اساسی نوشته شده و انتخاب این کتاب ها کار چه کسی یا کسانی می باشد و بر چه اساسی این کتاب ها انتخاب شده و مثلا چرا فلان کتاب در بین این اسامی جای ندارد؟ یا سئوالی که برای اغلب ما ایرانی های البته کتابخوان!!! پیش آمده این است که چرا اغلب کتاب های ایرانی در بین آنها نیست و بسیااااااااااااااااار سئوالاتی از این قبیل…

در جواب تمامی این سئوالات تنها به چند پاسخ اکتفا می کنیم، اینکه خوشبختانه و یا بدبختانه انتخاب این کتاب ها نیز کاملا متعصبانه و به نفع کشورهای اسکاندیناوی و بریتانیایی بوده، چون مجمع داوران آن نیز از همان کشورها بوده، و ضمنا اینکه جدای این دسته بندی ها، ما ایرانی ها نیز کتاب هایی برای خواندن قبل از مرگ داریم، که با کمی جستجو می توان نام آنها را نیز یافت، که البته این سایت کار شما را آسان کرده و نام تمامی کتاب های پیشنهادی ایرانی را نیز در ادامه آورده است…

خبر خوش اینکه سعی کرده ایم تا تمامی کتاب های داخل دسته بندی نام برده، چه ایرانی و چه غیرایرانی را به صورت PDF برای دانلود در سایت قرار دهیم.

در انتها تشکر می کنیم از سایت هایی که فایل های PDF کتاب های موردنظر را از آنها برای دانلود در این مکان قرار می دهیم و به دلیل ازدیاد و کثرت تعداد سایت ها از آوردن نام آنها معذورییییم… خداوند اجر عظیم نشر دانش را به تمامی آنها عطا فرماید؛ انشالله تعالی…

کتاب هایی که باید پیش از مرگ بخوانید…