افتخارات ورزشی

افتخارات ورزشی دبیرستان غیردولتی دانشمند

طببب
صفحه حاضر به معرفی و بیان افتخارات ورزشی جوانان و نوجوانان دانشمند این دبیرستان می پردازد که گفتنی است از آذرماه ۱۳۹۶، بنا دارد بازدیدکنندگان عزیز را با انواع افتخارات این عزیزان آشنا سازد.

لازم به ذکر است تمامی زحمات ورزشی و تربیت بدنی دبیرستان غیردولتی دانشمند برعهده «جناب آقای حسین افتخاری»، دبیر محترم ورزش دبیرستان، می باشد.

دانش آموزان عزیزی که در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در فعالیت های ورزشی بسیار کوشا بوده اند:

۱٫ محمدرضا                  طاهری               پایه هفتم              هندبال
۲٫ آرین                        دانشور                پایه هفتم              شنا
۳٫ محمدمعین               صالحی                پایه هفتم              شنا (دوم کشوری)
۴٫ حسین                    قلیچ خانی            پایه هفتم             فوتسال
۵٫ علی                       امینی                 پایه هشتم            نینجوتسو (دوم استانی)
۶٫ آرش                       عادل                  پایه هشتم            بسکتبال (پنجم استانی)
۷٫ ماهان                     مظفرپور               پایه هشتم            کاراته (سوم کشوری)
۸٫ بنیامین                   ولی قزوینی           پایه هشتم              شنا (اول)
۹٫ علیرضا                   عرفان منش           پایه نهم                 تیراندازی
۱۰٫ علی                    وکیلی                  پایه نهم  پینگ پنگ (چهارم منطقه)
۱۱٫ پرهام                   رازقی                   پایه نهم شطرنج (سوم استانی)
۱۲٫ سیدحسین           بابایی                   پایه نهم شنا (اول استانی)
۱۳٫ سینا                   مظفری                  پایه نهم فوتسال (دوم استانی)
۱۴٫ شروین                نظری                     پایه نهم شنا (اول استانی)
۱۵٫ آرین                    اکبری                     پایه دهم تجربی والیبال
۱۶٫ آرمین                  فولادپور                    پایه دهم تجربی اسکیت
۱۷٫ پرهام                  بمانی                     پایه دهم تجربی تنیس
۱۸٫ علی                  حاجی آقاسی           پایه دهم تجربی رباتیک مقام اول
۱۹٫ امیرحسین           هادی قزوینی            پایه دهم  تجربی تیراندازی و شنا
۲۰٫                         سیدجوادی               پایه دهم انسانی شنا سوم کشوری و بسکتبال کشوری
۲۱٫ حمیدرضا             کاظمی                    پایه دهم انسانی بوکس اول، فوتسال، شنا دوم کشوری
۲۲٫                         اسداللهی                پایه دهم انسانی شنا سوم
۲۳٫                         نوروزی                     پایه دهم کاراته سوم کشوری
۲۴٫                         حیدری                    پایه دهم تکواندو اول استانی
۲۵٫ آرین                   فلاح                       پایه دهم شنا دوم استانی
۲۶٫ مهران                راستی                    پایه دهم کونگ فو چهارم کشوری
۲۷٫ محمد                کیانی                      پایه دهم پنچاکسیلات
۲۸٫ امیرمحمد            اسفندیاری               پایه دهم دفاع شخصی آکروبات کیک بوکسینگ
۲۹٫ امیرعباس            زاهدیان                  پایه دهم بدمینتون
۳۰٫ علی                  باقری                     پایه دهم کیوکوشین کاراته سبک آزاد قهرمانی خاورمیانه